Autovetus – piękno i klasyka w najlepszym wydaniu

Od lat zajmujemy się oldtimerami – pięknymi, zabytkowymi samochodami, które rzadko można już dziś spotkać na naszych drogach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy model, który do nas trafia, zyskał dawną świetność. Klasyczne piękno jest dla nas ważne – robimy zatem wszystko co w naszej mocy, aby samochody zabytkowe zyskiwały po raz kolejny swój blask i ponownie mogły zaskoczyć Państwa swoim wyglądem, elegancją i dobrym stylem.

W naszej ofercie znajdują się takie samochody zabytkowe jak Hudson Hornet, Jaguar MK IX, Maserati Ghibli, Subaru Impreza, Land Rover – Range Rover, MG MGA, VW Karmann GHIA oraz Austin Healey 3000 Bj8.

Nasz zespół wkłada wiele serca, pracy i wysiłku, aby nabrały one absolutnie oryginalnego wyglądu, a Państwo, by mogli przenieść się wraz z nimi do innej epoki, będąc jednocześnie otoczeni pięknem oraz dużym komfortem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią, w której znajdą Państwo fotografie oferowanych przez nas samochodów już gotowych do wypożyczenia, a wśród nich samochody zabytkowe oraz samochody na ślub po renowacji. Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć tych aut, które wciąż są jeszcze dopieszczane i podlegają pracom renowacyjnym.
W razie Państwa pytań jesteśmy do dyspozycji – prosimy o telefon lub e-mail.

Renowacja, samochody ślubne,  wynajem samochodów.